ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

פיצויים מחברות הביטוח

קיימות חברות ביטוח רבות ומגוונות הנותנות שירותים של ביטוחי חובה ומקיף של רכבים בארץ ביניהן: כלל, ביטוח ישיר, מנורה, שירביט, מגדל, AIG, איילון, הראל, פניקס, אליהו, שומרה, הכשרת הישוב, ביטוח חקלאי וסוכני ביטוח למיניהם. פירמות אלו הן ישויות ענקיות אשר פועלות למען סכומי הון גדולים וזאת תוך יעילות רבה בזמן הקצר ביותר. מטרתן לקבוע את גובה עלות הפיצויים אשר נובעים מפוליסת הביטוח לרכב שהוא הנמוך ביותר, כמו כל ארגון הפועל למען הון ורווחים. חברות אלו יוצאות מנוקדת הנחה כי אין למבוטח את הכוחות והאנרגיות להילחם ולהתעמת איתן, לכן הן מנצלות זאת.

תביעות נזקי גוף ורכוש
כל נהג ויושבי הרכב אשר נפגעו עקב תאונת דרכים יכולים לתבוע את חברת הביטוח רכב שמבטחת את רכבם על פי פוליסת ביטוח החובה, לנזקי הרכב יתבע את צד ג' שפגע ברכב. במידה ואין פוליסת ביטוח כחוק יכולים נוסעי הרכב/הולכי רגל לתבוע את קרנית שהיא "ביטוח כללי" שנתמך כלכלית מתשלומי כלל הציבור בנזקי גוף בלבד.
יש צורך להוסיף ולומר כי לעיתים ישנם מקרים חריגים לתשלום כאשר בית המשפט אמר כי הנפגע עשה את כל שביכולתו ואפשרותו למציאה וגילוי הרכב הפוגע לקבלת הפיצוי הדרוש. עובדה זו מעניקה לזכותו של הנפגע את הפיצויים הדרושים לו כתוצאה מהתאונה. 

תהליך תביעה וגובה הפיצויים
הנחת היסוד היא שאין מחיר פיצוי ההולם את שלמות גופו של אדם. אדם שעובר תאונת דרכים בארץ תובע את חברת הביטוח שלו על פי הפוליסה שרכש. חברות הביטוח כיום אינן ממהרות לשלם פיצויים הולמים באופן מיידי. יש למלא ולהגיש טפסים ומסמכים רפואיים רבים להוכחת הנזק והמוגבלות שנגרמה מהתאונה. הדרך היא קשה וארוכה עד לקבלת פיצויי הולם מחברות הביטוח אשר יקשו ויפעילו את כל האמצעים שברשותן בכדי להוריד את גובה הפיצוי באמצעות עורך דין, חוקרים פרטיים, מומחים מטעמם וכדומה, שסוף דבר האינטרס הכלכלי פה נראה לנגד עיניהם של כלל הצדדים. גובה הפיצויים נקבע בבתי המשפט היכול להתחיל מאלפי שקלים ועד למיליוני שקלים. 

ייצוג ויעוץ משפטי
תאונות בגין נזקי גוף הינן נפוצות ביותר בהליך משפט אזרחי. ישנם המון חוקים והליכים משפטיים בגין נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים. אדם יכול לתבוע ללא ייצוג על פי פקודות הנזיקין, חוקי הביטוח הלאומי,
חוק הפיצויים לתאונת דרכים. העדיפות היא לקחת שירותי ייצוג של עורך דין מיומן ומקצועי העוסק בתביעת נזיקין ושילווה את התביעה. העורך דין יתנהל אל מול גורמים רפואיים כאלו או אחרים המיומנים והמקצועיים דיו בכדי לחזק ולהוכיח את מידת הנזק שנגרמה לאותו אדם מול בית המשפט עד לקבלת פסק דין שיותאם לציפיות התובע במידה הראויה.

לפרטים נוספים על פיצויים מחברות הביטוח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים