ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מה זה ביטוח מקיף

ביטוח מקיף כשמו כן הוא, מקיף סוגים שונים של תאונות ונזקים לרכב (גניבה, תאונה וכדומה) ולכן שמו ביטוח מקיף. ביטוח זה מבטיח למבוטח כי חברת הביטוח תפצה אותו או צד שלישי לכל תאונה, גניבה וכדומה (לדוגמא אם עשיתי תאונה באשמתי הביטוח יכסה גם את סכום הנזק לצד שלישי, גם את סכום הנזק של רכבי והתשלום אשר אותו אצטרך לשלם הוא תשלום ההשתתפות העצמית אשר נקבע בפוליסת הביטוח) בכל מקרה פוליסת הביטוח מציינת בדיוק באילו מקרים היא תחזיר את הכסף עבור גניבה, תאונה ואילו עוד דברים מכסה הביטוח. מחיר הביטוח משתנה בהכרח בין אדם לאדם, המחיר נקבע לפי גיל הנהג, האם יש לו עבירות או תאונות קודמות בהיסטוריית הנהיגה שלו, סכום רכבו וכדומה. לפיכך יוכל לקבל הצעת מחיר עבור הביטוח המקיף לרכבו.

חשוב לבחון מה מקנה לך הביטוח המקיף, האם בשעת תאונה בכל שעות היממה יוכל להגיע גרר, האם חברות ביטוח מציעות יחסית את אותם הדברים באותו המחיר. ישנם דברים שבעת החתימה על פוליסת הביטוח נראים רחוקים מאוד מהחותם בחשיבה "לי זה לא יקרה" ולכן דברים מסוימים נראים להם פחות רלוונטיים אולם, בשעת צרה אין לדעת למה הם הכי יזדקקו ואולי שירות שחברת ביטוח אחת נתנה ולהם זה נראה כלא רלוונטי יהיה מאוד רלוונטי בשעת צרה. לכן חשוב לבחון את הצעות המחיר לפי מה שכל חברה מציעה בסופו של דבר. לא תמיד החברה הזולה ביותר תהיה גם המשתלמת ביותר.

חשוב שחברת הביטוח תהיה מאחורי הלקוח ושתהיה חזקה ומוכרת בעיקר בביטוח המקיף מפני שיכולות להיות גם תביעות מצד שלישי ובמקרה שכזה, חברת הביטוח בדרך כלל תדאג לכל התהליך המשפטי. גם בכדי לתבוע את צד שלישי. חשוב שהחברה תהיה חזקה ותוכל להשיג את הפיצויים הדרושים בכל מקרה לגופו. כמו כן חשוב לראות אם החברה מציעה ללקוח עזרה במתן רכב חלופי בשעת תאונה ודברים כאלה שייקלו על חייו של המבוטח.

לשירות השוואת מחירי ביטוח מקיף ללא עלות, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים