ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

רכב חלופי במקרה של גניבה

קניתם רכב, השקעתם בו ממיטב כספכם, השקעתם מעבר לקניית הרכב (שיפורים למיניהם), כולל מערכת שמע, אזעקה ונעילה מרכזית, ביטחתם את הרכב. אך כל הציוד שקיים למען מניעת גניבת הרכב, רלוונטי רק לפורצים שאינם מקצועיים. גנבי רכב מקצועיים רק מתעכבים מאמצעי המיגון לרכב אך זה אינו מונע את גניבת הרכב במאת האחוזים. וכך קרה למעשה שהרכב החדש שלכם, בבת עינכם נגנב. האסון עצמו קשה מנשוא.
 
למי שרכב הוא חלק מאורח חייו היומיומי ורגיל לנסיעה יומיומית ברכבו, יהיה קשה מאוד עם גניבת רכבו. התחושה עצמה תהיה גדולה לעיתים רבות מהנזק הכספי (מפני שחברת הביטוח רכב משלמת לבעל הרכב את סכום הרכב), אך ההרגשה ומציאת חלופה לרכב היא הקשה ביותר. לכן, חברות הביטוח מציעות כיום שירות של מתן רכב חלופי במידה והרכב נגנב או עבר תאונה רצינית והושבת. במידה והרכב נגנב, עובר זמן רב עד שחברת הביטוח נותנת את הצ'ק המיוחל, לאחר חקירת האירוע והאישור הסופי שאכן מדובר בגניבה, לוקח עוד כארבעה עשר ימי עבודה (בממוצע) עד שיינתן כסף עבור הרכב הגנוב. בזמן הזה ניתן לנסוע ברכב חלופי שממומן ברובו הגדול על ידי חברת ביטוח רכב.
 

לחברות הביטוח הסדרים עם חברות ליסינג וחברות ל-השכרת רכב, כאשר הם מביאות ללקוח רכב חלופי לפי רכב פנוי שישנו בחברה עימה יש לחברת הביטוח הסדר. לכל רכב קיימות רמות ובדרך כלל חברת הביטוח תציע לנו רכב שהוא באותה רמה כמו שהיה הרכב הקודם (קשור לגודל מנוע הרכב וסוג הרכב שנגנב). חברת הביטוח תציע כיסוי כספי מלא עבור הרכב החלופי, למעט ביטוח עבור הרכב החלופי בעלות עשרות שקלים בודדים ליום וביטוח זה מכסה את הרכב החלופי עבור תאונה וגניבה. דבר שמאוד כדאי מפני שלא כדאי להסתבך בשנית. הרכב החלופי מגיע בדרך כלל עם טנק דלק מלא וכך יש להחזיר אותו, כאשר הרכב מאובזר בדרך כלל במערכת אזעקה, מערכת שמע טובה ולמעשה הרכב הוא חדש וטוב. לכן זהו יתרון גדול שחברת הביטוח מציעה רכב חלופי לאחר גניבה, היא עוזרת לאותו הבן אדם שהתרגל לרכב את ההנאה משימוש ברכב משלו אף על פי שהרכב שלו נגנב והוא אינו קיבל עדיין את כספי הביטוח המגיעים לו.

לקבלת הצעות מחיר לרכישת פוליסת ביטוח רכב ומידע על רכב חלופי, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים