ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח דירה חדשה

ברכישת דירה חדשה יש לקחת בחשבון את העובדה שמשהו רע עשוי להתרחש והנכס שעבדנו כ"כ קשה בשבילו עשוי להיות בסכנה, על מנת שנמנע את הסכנה הזאת מומלץ לבטח את דריתנו החדשה. ביטוח דירה, מלבד היותו ביטוח על תכולת דירתנו, מבטיח גם הגנה מפני נזקים שעשויים להיגרם למבנה הדירה עצמו כתוצאה מאירועים כמו שריפה, הצפה, רעידת אדמה וכו'.

דבר אחד שביטוח דירה רגיל אינו מגן מפניו הוא גניבה או נזק לחפצים יקרי ערך (תכשיטים, אומנות וכו') שחברת הביטוח אינה מוכנה לבטחם בפוליסה הרגילה בשל עלותם הגבוהה. כמו-כן, הביטוח הרגיל אינו מגן עלינו גם מפני גניבה או נזק לרכוש בגינה, מסמכים וכלי נשק. דבר חשוב שיש להקפיד לבצע במידה ודירתנו נפרצת או נגרם לה נזק כלשהו הוא להזמין במהרה שמאי מתאם החברה שיעריך את הנזק שנגרם לנו (עלינו להקפיד שהחברה אכן תשלח לנו את השמאי מהר ככל האפשר) כך שנוכל לקבל את כספי הביטוח מהר ככל האפשר ולחזור לשגרת חיינו.

ביטוח הדירה שבראשותנו מבטיח לנו שבמקרה ודירתנו נפרצת או נגרם לה נזק חברת הביטוח תתמוך בנו ותכסה את הוצאות הדירה שיגרמו לנו ואף תאפשר לנו לשפץ את דירתנו כחדשה. את עלויות ביטוח דירה אפשר להוזיל על ידי הגבלת הביטוח למקרים מסויימים בלבד (למשל: דליקה או גניבה) ועל ידי ביטוח דירה על פי ערך שיפוי (קביעת ערכו של הרכוש כמשומש). כאשר אנו רוכשים פוליסת ביטוח עלינו להקפיד לחדשה מידי שנה גם במידה ולא קרה לנו שום דבר "רע" וכך אנו נוכל להיות בטוחים שבמידה ומשהו "רע" אכן יתרחש אנו נהיה מוכנים אליו.

לפרטים נוספים על ביטוח דירה חדשה, אנא התקשרו אלינו לטלפון 1-599-500-005 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית. 

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים