ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

החזר ביטוח לאחר טיפול במוסך

לעיתים קורות תאונות הנגרמות מסיבות שונות ששולחת אותנו לקחת הרכב הנפגע למוסך ולאחר מכן לטפל בהחזר ביטוח לאחר הטיפול במוסך. לכן, חשוב מאוד לדעת להתנהל בצורה נכונה מול חברות הביטוח השונות בכל שלב בכדי להשפיע על כל מהלך הטיפול בתביעה לביטוח לאחר תאונה.

תביעת ביטוח לאחר תאונה

כאשר היינו מעורבים בתאונה וכלי הרכב ניזוק, החלפתם פרטים עם המעורבים הנוספים אשר כוללים את מספר הרישוי, שמו של הנהג, שמה של חברת הביטוח והפוליסה שלו וצילמתם את הנזק שנגרם לרכבך ומיקום התאונה אשר מתועדים בטלפון או במצלמה ושאר התיאורים הרלוונטיים, נותר לפנות אל חברת הביטוח. במידה ונשאתם גם בהוצאות שונות על מנת להקטין את הנזק, שירותי גרירה, שירותי אחסנה ועוד כדאי מאוד להעביר את האסמכתאות שלהם לשם בדיקת זכאות לתשלום גם בגינם ולהבין כי החזר ביטוח לאחר הטיפול - הפיצוי יחושב בהתאם לגובה הנזק שייקבע בידי השמאי גם בניכוי השתתפות עצמית ודמי כינון – בהתאם לתנאי הפוליסה.

כיצד התהליך קורה?

מבררים את ההליך ויישוב התביעה בפוליסת הביטוח ויצירת קשר הסוכן ביטוח שלכם שינחה אתכם כיצד עליכם לנהוג בהתאם לנסיבות המקרה. מגישים את התביעה ע"י תביעה מסודרת בטופס תביעה בצירוף של רישיון נהיגה ורכב לאחר מכן, עוברת לבדיקת שמאי בהתאם להנחיות המפקח על הביטוח כעד שלושה ימים, בשלב השני תיקון הרכב אשר תלוי במבוטח, בוחרים מוסך לתיקון הרכב שבו תהיו זכאיים להשתתפות עצמית מוקטנת, רכב חלופי או הנחה בהשתתפות עצמית מיום שלאישור ההסדר ועד לסיום התיקון. לרכבי יונדאי, כדאי לבחור במוסך יונדאי מורשה. ובשלב השלישי תקבלו את הדו"ח מהשמאי בערך עד שבעה ימים שבו יערוך את אומדן הנזק ואת הדו"ח הסופי לאחר סיומו של תיקון הרכב כמצד אחד יכול להיחשב כ"אובדן גמור", שמאי קובע שהרכב יצא מכלל שימוש והנזק שנגרם לו באופן ישר לירידה מערכו ב 60% ומעלה משווי הרכב יועבר למגרש השרידים ותהיו זכאים לפיצוי מלא של הרכב  בהתאם לתנאי הפוליסה והדין מהביטוח ומצד שני, כאשר השמאי יקבע כי מדובר במקרה של "אובדן להלכה", שיעור הנזק שנגרם הוא כ 50% ומעלה בהתאם כמובן לתנאי הפוליסה  משוויו של הרכב תקבלו פיצוי בשל אובדן גמור להלכה ללא החזר פרימיה. את המסמכים ניתן לצפות באתר האינטרנטי של החברה. ארבע עשרה יום לאחר מכך, תבדק הזכאות בו תשלח הודעה בדבר החזר תשלום, תשלום חלקי או הודעת דחייה  ועד כשלושה ימים אחרי תהיה סיום הטיפול בהליך תביעת הביטוח לאחר התאונה.

כיצד לקבל את החזר הביטוח המגיע לכם לאחר התאונה

ראשית, על כל נזק שנגרם לרכב ואיננו מצריך את מעורבותו של השמאי התעקשו על קבלת חשבונית מהמוסך על מנת להוכיח כי הרכב ניזוק ותוקן בשל התאונה. לכן, צלמו את הנזקים טרם התיקון ולאחר התיקון ואת מועד הצילום, להוכחה שתחסוך לכם עוגמת נפש. נוסף לכך, אל תמהרו להתפשר בנזקים שטחיים או חבלות קלות ובמקרים מסוימים, שקלו האם ההצעה שניתנה לכם מהביטוח הולמת את עוצמת הנזק שנגרם ולהמתין עד לקבלת תמונה המלאה ומגובשת לנזק שנגרם, מצב רפואי במידה ונפגע גם בסוף ולהחליט לאחר סיום הטיפולים הכוללים. יחד עם זאת, כאשר מעורב גם נזקים ומסמכים רפואיים, כל עוד התיק לא הגיע אל בית המשפט קל יותר לפעול בהסכמה ולהוכיח ראיות אל מול נציגי התביעות בחברות הביטוח בהעברת כל האסמכתאות הקושרות לנושא הרפואי שככל הנראה לא היו מתקבלות בבית המשפט. והכי חשוב תפרטו הכל בפני העורך דין שלכם, אל תחסירו אף פעם על מנת שיוכל לעזור לכם בשקיפות מלאה בכל התהליך על מנת לעגן את הדברים במציאות ויסייעו לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים