ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח משאית הובלה

תחום של ביטוח משאיות משלב בתוכו המון פעולות של הובלה, הפצה, עבודות של בנייה וסלילת כבישים או עפר המהווה חלק משמעותי בהובלות ובבחירה של חברת הובלות מקצועית.

ביטוח משאית הובלה

כאשר מדברים על מעבר דירה והעברת הרכוש תמיד תשומת הלב הגדולה מופנית אל בחירת חברת הובלות מקצועית, שירותי אריזה ופריקה ונותנים מעט מאוד פוקס על המשאית הגדולה שמעבירה את כל הרכוש שלכם בצורה מקצועית ובבטחה על שמירתם במעבר הובלתם. ביטוח משאיות הוא ייחוד ושונה לעומת ביטוח של רכב פרטי, זה נובע משגם למשאיות יש רמת סיכון גבוהה החל מגודלן, אופי השימוש בו, משך שעות הנהיגה הכרוכות בזמן הנסיעה ולכן, יש חשיבות גבוהה של תעריף הביטוח משאית הובלה ולהתאימה לביטוח משאיות.

שיקולים בבחירת ביטוח משאית

ביטוח משאית הינו חובה בהתאם לגודלה. בחברת הובלות מקצועית שמציע ביטוח משאית כדי לקחת בחשבון נושאים שונים הכרוכים בה כמו למשל, קביעת פרמיית הביטוח, תוספות שונות המתוקנות על גבי המשאית בניהם מנוף, דופן הידראולית ועוד. כדאי לדעת שניתן לחלק את הביטוח של משאיות בהתאם לגודלה של המשאית, כלומר ככל שמשאית תהיה גדולה יותר כך למעשה התעריף שלה מבחינת תעריף הביטוח חובה יהיה גבוה יותר.  ניתן לחלק לשלוש קבוצות לביטוח משאיות כבדות עד 10 טון, ביטוח למשאיות כבדות השוקלות בין 10-30 טון וביטוח משאיות במשקל שעולה על 30 טון.

סוגי ביטוחים למשאית הובלה

לחברת הובלות מקצועית יש כל מיני סוגי ביטוחים. ביטוח למשאיות נועד להגן ולהעניק כיסוי במידה ויגרם למשאית עצמה, לנהג המשאית ולרכוש המועבר. קיימים סוגים שונים ביטוחים עבור משאיות שכדאי להכיר כמו ביטוח חובה למשאיות שקיימת על פי חוק עבור כל משאית שנוסעת בכבישים ומיועד לכסות נזקי גוף שעשויים להיגרם מתאונה שבה תהיה המשאית מעורבת, ביטוח צד ג' למשאיות לנהגים ותיקים, נהגים צעירים וחדשים המעניק כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש במשאית. חשוב לציין שסוג ביטוח כזה, בלי ביטוח מקיף הינם פטורים מרכישת ביטוח זה מכוון שהביטוח המקיף כלול בו. ישנו גם ביטוח מקיף למשאיות אשר מעניק את הכיסוי הביטוי הנרחב ביותר אל מול הסיכונים השונים שעשויים להיגרם מגניבה, נזק לרוכש או שימוש במשאית, כיסוי עבור נגררים, ביטוח נגד גניבות ועוד. יחד עם זאת, במידת הצורך יש עוד סוגי כיסויים משלימים שניתן לבחון כמו למשל ביטוח של סחורות בזמן העברה, ביטוח שמשות, זכאות לגרירה ועוד..
מכאן שישנם גם גורמים משפיעים על המחירים השונים של מחירי הביטוח הנוגעים למאפייני הנהג בתאם למספר הנהגים המורשים לנהוג במשאית, גילם, האם יש מספר שלילות רישיון או היסטוריית תאונות. גם מאפייני המשאית נלקחים בחשבון כמו הדגם שלה, שנת ייצור, האם למשאית יש אמצעי מיגון ואיתור וכמובן, מאפייני משקלה של המשאית שציינו קודם תהיה דרישה לשלם על פי תעריפי הביטוח. שכן, משאיות בעלות משקל יהיו גבוהים משמעותיים לעומת משאיות בעלות משקל קל יותר.

 

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים