ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

עולם הביטוח הפנסיוני הינו תחום רחב אשר מחזיק בחובו את העתיד הכלכלי של כל אזרחי המדינה כדי לשמור על עתידם הכלכלי בימים שלא יוכלו לעבוד יותר. רוצים לדעת במה מדובר והאם גם אתם יכולים לעסוק בו? הנה כל הפרטים:
תקנות הביטוח מונות את האישור לקבלת רישיון עבודה מקצועי בהכשרה במוסדות לימוד רשומים והתמחות במשרדים ביטוח וכדומה. כל אדם המעוניין לעסוק בתחום הביטוח והפנסיה נדרש לעבור מספר סוגי ההסמכות בתחום הביטוח, קל וחומר במידה ואותו אדם מעוניין לעבור הסמכה לביטוח אלמנטרי נדרש להגיע עם רקע ביסודות הביטוח. את ההסמכה ניתן לעבור במספר מוסדות לימוד המעבירים את ההכשרה לפי תוכנית ממשלתית המצריכה את המוסדות להכין את הסטודנטים לבחינה החיצונית הנעשית על ידי משרד הבריאות. הלימודים נחשבים למורכבים ומקיפים כיוון שיש חומר רב בו צריך לדעת להתמקצע בשל החשיבות לספק ייעוץ נכון ומדוייק ללקוחות העתידיים, כשלאחר מכן הסטודנטים יוכלו לעבוד במגוון סוכניות ביטוח ומשרדים ממשלתיים ופרטיים.

לימודי ייעוץ פנסיוני
משנת 2008 קבעה הממשלה כי קיימת חובה הן על מעסיקים והן על העובדים להפריש כספים לקופות גמל, קרנות פנסיה, או ביטוחי המנהלים, במטרה להבטיח לעובד כי הוא, או שאיריו, יזכו להמשך הכנסה גם אם הוא יאלץ להפסיק את עבודתו, בין אם בשל הגעה לגיל פרישה, או בשל מוות או נכות. בשל כך קיימים היום סטודנטים הלומדים את הקורס המקצועי בשל העובדה כי מדובר בתחום שרמות הידע וההתמחות הנדרשות מהעוסקים בו עולות משנה לשנה ולכן נפתחו בארץ מספר מוסדות לימוד המעבירים את הלימודים במגוון תוכניות לימוד בקורס ייעוץ פנסיוני כדי להקנות לאנשי המקצוע העתידיים את כל המידע והכלים שיהפכו אותם לאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

לימודי סוכן ביטוח
ענף הביטוח הוא ענף שנועד לעזור לקהל הלקוחות לבטח את הרכוש שלהם לפי הבחירה האישית של כל אדם. כיום אנשים יכולים לבטח את הרכוש האישי שלהם, את בתיהם, המכונית שלהם ואת את בריאותם האישית בביטוח בריאות \ חיים. מטרתו של סוכן הביטוח הוא לייעץ, לשווק ולהציג ללקוח את אפשרויות הביטוח העומדות בפניו לתאר בפניו הן את הסיכונים ואפשרויות המחיר הקיימות לפי מצבם הפרטי (במידה ומדובר בביטוח בריאות), מצבם של רכבם הפרטי (במידה ומדובר בביטוח הרכב הפרטי שלהם) וכן הלאה. לשם כך קיימים היום מוסדות לימוד המעבירים את המועמדים את ההכשרה המקצועית ואת קורס סוכן ביטוח במטרה להפוך אותם לאנשי מקצוע שיוכלו לעבוד בעתיד במשרדי ביטוח, כיועצים פרטיים, כאנשי שיווק בקופות חולים וכדומה.
 
לסיכום, מכיוון שהתכנון הפנסיוני והביטוחי הם תכנונים המיועדים להשקעות ארוכות טווח ומדובר בתחום חשוב לכל לקוח, גם אם הוא אינו מודע לכך היום, יש צורך בהכשרת אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ידע רב שיוכלו לספק לקהל הלקוחות שלהם את כל המידע. רק יועצים שעברו קורס סוכני ביטוח וייעוץ פנסיוני מקיפים יהיו מורשים לעבוד ברישיון לתת ייעוץ לעובדים, להתאים להם תוכניות ביטוח ופנסיה מתאימים. לכל מידע נוסף אודות הקורסים ומוסדות הלימוד, ואף לקבל ייעוץ ראשוני מיועצי לימודים, אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק המקשר בכתבה. בהצלחה.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים