ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

נגמר הביטוח?-מה עושים

אחת ההוצאות העיקריות, וכן השיקולים העיקריים, שיש לאנשים כאשר הם רוכשים רכב, בין אם חדש ובין אם משומש/ ישן, הוא מחיר הביטוח שעליהם לשלם לטובת הכיסוי המלא של הנוהג ברכב במקרה כזה או אחר שמצריך עירוב חברת ביטוח. אך לא לכל רכב שווה להוציא סכומים לא מבוטלים של כסף לטובת פוליסת ביטוח. במאמר הבא נעלה שלושה סעיפים שיכולים להשפיע באופן ברור על מחיר פוליסת הביטוח וכמובן על בחירתה.

מחיר הרכב
הפסקה הקרובה לא מדברת על רכב חדש שיוצא מסוכנות היבואן מכיוון שלא ניתן לבטח רכב בביטוח צד ג' בלבד כל עוד הוא חדש. אבל, רכבים ישנים יותר וכן גם רכבים יד שניה, כדאי להעריך את שווי הרכב באחד מלוחות המחירונים שיש ועל פי שווי הרכב לדעת אם באמת יש צורך בביטוח מקיף. ייתכן ויש מצבים ששווי הביטוח המקיף אינו מידתי, או אינו שווה את ערך הרכב. לצורך עניין, רכב ששווה 25- 30 אלף ₪, ייתכן ולשלם בסביבות ה 6,500 שקלים על ביטוח מקיף, מיותר. 

ההיסטוריה של הנהג
הגורם העיקרי המשפיע על מחיר
פוליסת הביטוח הוא ההיסטוריה של אותו נהג שרוכב את הרכב. מכאן, נתפצל לשתי צינורות המדברים על ההיסטוריה: הראשון, היסטורית תאונות. השני, היסטורית עברות תנועה. ביטוח מקיף לרכב, מכסה את הרכב של בעל הפוליסה מפני פגיעה ברכב אחר (כאשר בעל הרכב המדובר הוא האשם בתאונה). הפוליסה מאפשרת השתתפות עצמית בתיקון ושאר הסכום יוצא מחברת הביטוח. מכאן, כל תאונה שנהג עושה עם הרכב המבוטח, מבקרת באופן אוטומטי את פוליסת הביטוח המקיף. הצינור השני, היסטורית עבירות של הנהג. הפוליסה תתייקר גם במידה ובעל רכב/פוליסה עבר עבירות תנועה כאלו ואחרות.

האותיות הקטנות
לאחר שסקרנו פוליסות ביטוח והגענו למחיר הפוליסה הרלוונטי אלינו, עלינו לשים לב גם "
לאותיות הקטנות" שאומרת לנו הפוליסה. עלינו בראש ובראשונה לבדוק מה ה"פלוסים" שנותנת לנו הפוליסה מעבר לכיסוי שכל פוליסה נותנת, לגבי נזקים סביבתיים, גרירה, אסונות טבע וכדומה. כדאי מאוד לשים לב לדברים האלה מהסיבה הפשוטה, החורף שבא עלינו לטובה, אמנם מגביר את הסיכוי לתאונות דרכים, אך עם זאת, הוא גם מגביר את הסיכוי לנפילה של עמודי חשמל, עצים, נפילה לבור ניקוז שהוצף במים בזמן הנסיעה ועוד שלל מקרים דומים שפשוט לא מצדיקים כיסוי מלא של בעל הרכב.

לפרטים נוספים על ביטוח חובה לרכב, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים