ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

חיסכון כסף בביטוח נהג חדש/צעיר

מגיעה העת בה ילדינו מזניחים את האופניים, הסקייטבורד ושאר הכלים ומוציאים רישיון לטובת המכונית הנכספת. עם כל הכבוד לרגע הראשון בו הם נסעו על אופניים ללא גלגלי עזר, כאן מדובר ברגע מכונן אף יותר ועם השלכות.
עבור נהגים מבוגרים אין הרבה הפתעות בעת בחירת חברת ביטוח רכב. כמובן שהדבר נתון למגוון קריטריונים דוגמת מעורבות בתאונות, אולם המחירים ברורים וההפתעות הן מעטות. לעומת זאת, כאשר הדבר נוגע לנהג צעיר או נהג חדש המחירים משתנים שלא לומר מעמירים שחקים. מה נותר לעשות? ישנן דרכי תמרון שלכל הורה כדאי לשקול וזאת כדי לחסוך מעצמו הוצאות אסטרונומיות של אלפי שקלים שלא לצורך.

נהג צעיר ונהג חדש
לעתים הגבול בין נהג צעיר לנהג חדש מיטשטש מעט עבור פשוטי העם. אולם לא עבור חברות הביטוח השונות שאצלן מדובר בנורה אדומה. נהג חדש זהו מושג הטבוע בחוק והוא מתייחס לכל נהג שמחזיק ברישיון נהיגה פחות משנתיים. נהג צעיר לעומת זאת איננו דבר הקבוע בחוק אלא משמש כקריטריון של חברות בטוח לסיווג נהגים שאינם בעלי ניסיון. לרוב נהג צעיר הוא נהג שגילו קטן מ-24. בשני המקרים נוקבות חברות הביטוח במחירים גבוהים בהרבה מן המחיר המוכר והנוח בטרם קיבלו רישיון.

הסבר רציונלי למחיר רציונלי פחות
אמנם מדובר במחירים מאוד לא סבירים שיכולים לגרום לצניחת לסתות לכל בר דעת באשר הוא. אולם ההסבר הוא פשוט והגיוני ואף חברת ביטוח לא מסתירה זאת – נהגים חסרי ניסיון מחזיקים באחוזים גבוהים בהרבה מהוריהם להיות מעורבים בתאונות דרכים. הסיבות נעות בין חוסר ניסיון על הכביש וממנו תגובה לא שקולה בעת סיטואציות שונות ועד חוסר בגרות שמביא להתנהגות חסרת אחראיות על הכביש. תחת נסיבות אלו, שום חברת ביטוח איננה ששה ללכת לקראת ארנקם של ההורים במחירי הביטוח.

אופציית ביטוח הרכב ליום אחד
אחת האפשרויות שעומדות לנגד עיני ההורים היא אופציה של ביטוח רכב ליום. לא כדאי לרוץ על הפתרון ישר ורצוי לעשות חושבים. אכן זהו פתרון הגיוני, אך הוא זול רק תחת שיקולים מסוימים. לטווח הארוך הוא עלול להתגלות כפתרון שגזל יותר כסף. למי זה מיועד? עבור הורים שילדיהם קיבלו זה עתה רישיון אולם הם לא משתמשים ברכב על בסיס קבוע. כמו כן הפתרון יכול להיות מושלם עבור הורים לחיילים שמשרתים רחוק מהבית.

למידע נוסף על רכישת ביטוח רכב לנהג חדש או צעיר, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים