ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח חבויות

ביטוח החבות כולל סיכונים שנגרמו לצדדים שלישיים, דהיינו לא למבוטח עצמו ולא לרכושו, אלא לרכוש ו/או גוף של מישהו אחר. הייחוד שלו הוא בכך שסכום הביטוח הספציפי לא מוגדר מראש אלא אך ורק גבול אחריות לכיסוי. הפוליסה בדרך כלל מכסה גם הגנה משפטית וגם את עצם הנזקים. 

העיקרון הזה של חבות קיים בכל מיני דברים – פוליסת ביטוח רכב (ביטוח צד ג'), אחד הכיסויים הפופולאריים זה ביטוח חבות המוצר – חבות המוצר אומרת שאם אני מייצר למשל משקה מוגז ומישהו פתח אותו והפקק עף והוציא עין, אם אני מייצר צמיג שבחום מסוים התפוצץ, וכו' – כל מי שמייצר משהו חושש לכך שמישהו עלול להיפגע מהשימוש במוצר, זהו ביטוח חשוב ונפוץ מצד היצרנים שמכוסים מול תביעה של לקוח שנפגע.

ביטוח אחריות מקצועית – קיים אצל כל בעל מקצוע חופשי שדורש רישיון, למשל עו"ד, רו"ח שבעצם זה שזה מקצוע שדרוש בו רישוי אז הלקוחות מצפים לסטנדרט מסוים ואם הם חשים שלא עמדו בו הם יכולים להגיש תביעה. כמובן שהשאלה היא האם הנזק או ההפסד נגרמו מרשלנות או מזה שהקייס לא היה מוצלח . זה ביטוח נפוץ ומאוד יקר. למשל, ביטוח נושאי משרה – מקרה קלאסי של ביטוח חבות. חבות כלפי ישות כזו שנקראת "החברה".

נושא נוסף שקשור לביטוחי האחריות, קשור לעיצוב הפוליסה – יש שני בסיסים לפוליסת אחריות:
בסיס אחד – שאנו יותר מכירים אותו, מתייחס לשאלה מתי קרה המקרה ? דהיינו נניח שהפוליסה מכסה את שנת 2008 אומרת כי כל אירוע שינבע ממשהו שקרה ב2008, יכוסה. זה שאני בנובמבר מנתח מישהו, עשיתי משהו לא בסדר ואחרי חצי שנה יגלו את זה , הפוליסה של אותה שנה , תכסה את זה גם אם זה יתגלה בעתיד. זה הבסיס הסטנדרטי – EVENT
בסיס שני - הפוליסה תכסה על פי תאריך הגילוי – נבטח לפי קרות המקרה, ביום שבו למשל האבזם לא תפקד והילד נפצע, מי שמבטח באותו יום הוא יישא בעלות.

ביטוח חבות מעבידים – זהו אולי ביטוח החבות הכי רחב, שעוסק בחבות של מעביד, כלפי העובד שלו בגין נזק גופני שנגרם לעובד תוך כדי ועקב עבודתו.  ביטוח מאוד חשוב, די זול ומקיף מאוד.

לפרטים נוספים על ביטוח חבויות, אנא התקשרו אלינו לטלפון 1-599-500-005 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים