ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

כמה זה עולה ביטוח חובה לנהג חדש

המחייה בישראל כרוכה בהוצאות רבות, חלקן ניתן לצמצם וחלקן הכרחיות דוגמת ביטוח הרכב. מהו ביטוח רכב וכיצד נקבל את ההצעה המשתלמת ביותר?
אחזקת רכב כרוכה בהוצאות רבות, אך החשובה והיקרה שבהן היא ביטוח הרכב. אומנם מדובר בהוצאה משמעותית אך היא גם הכרחית הן מבחינת החוק שמחייב ביטוח חובה לכל רכב והן מבחינת הכיסוי שלכם במקרה הצורך. אך טרם רכישת פוליסת ביטוח מומלץ לבדוק מספר דברים ולהבין מהו ביטוח. 

מהו ביטוח חובה?
החוק בישראל מחייב כל בעל רכב לרכוש ביטוח חובה שמטרתו היא כיסוי נזקי גוף, במקרה של תאונה, של כל המעורבים ותשלום הטיפול עבורם. עלות ביטוח זה פחות מושפעת ממאפייני הנהג למעט מקרים בהם מדובר בגיל הנהג. כך למשל ביטוח חובה לנהג חדש יהיה יקר יותר ולכן מומלץ לברר אודות ביטוח חובה אצל מספר מבטחים.  

ביטוחים נוספים
מלבד ביטוח החובה ישנם שני סוגי ביטוחים אופציונאליים: ביטוח מקיף העניק לנו כיסוי במקרה של נזק לרכב מסיבות מגוונות דוגמת פריצה, גניבה, נזקי טבע ועוד. לרוב ביטוח זה מכיל בתוכו גם ביטוח צד ג' אל לא בהכרח, ניתן לרכשו גם בנפרד. ביטוח צד ג' נועד להעניק כיסוי לנזק שנגרם לאדם אחר ורכושו על ידי הרכב המבוטח. ביטוחים אלו אומנם מייקרים את ההוצאה החודשית בגין הביטוח אך מומלצים מאוד להגנה מפני נזקים פוטנציאליים.   

כיצד ניתן לחסוך בעלויות הביטוח?
ראשית, טרם חידוש הפוליסה או רכישתה מומלץ להקדיש 10 ימים לבירור על הפוליסות השונות והמבטחים השונים. מומלץ לבקש המלצות ולערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח והסוכנים השונים. התחרות בין המבטחים הרבים מובילה לפערי מחירים מהם אנו נהנים. כמו כן בדקו שביטוחי הרשות (מקיף וצד ג') מכסים את כל האפשרויות הנחוצות אך לא מכילים סעיפים שאינם נחוצים המייקרים את המחיר. בנוסף, במידה ותחליטו לרכז את כל הביטוחים במקום אחד, יהיה לכם קל יותר לנהל אותם ויתכן ותזכו להנחות בחבילות הביטוחים.
חשוב לציין שהמחיר אינו הקריטריון היחיד לבדיקה, ביטוח הרכב משמעותי מאוד במקרה הצורך ולכן חשוב לוודא שפוליסת הביטוח מקיפה ומתאימה לכם.

למידע על ביטול פוליסת ביטוח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים