ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח רכב-מגיע לכם פיצוי לא תקחו

רוב האנשים בעלי הרכב מוצאים עצמם זמן רב על כבישי המדינה ועלולים באיזשהוא שלב למצוא עצמם מעורבים בצורה כלשהיא בתאונת דרכים שבמקרה הרע ביותר עלולה לכלול גם פגיעה פיזית. כא כולם מכירים כי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע שכל אדם שמעורב בתאונת דרכים בין אם הוא גרם לה ובין אם לא זכאי לקבל פיצוי כספי במידה ונגרמו לו נזקי גוף. החוק מתייחס לכל סוגי התאונות כולל מקרים של תאונה עצמית בה מעורב רק רכב אחד ואין זה משנה מי אשם בתאונה.

מה קורה במידה ואין ביטוח רכב ?
הפיצוי עבור נזק שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים ניתן באמצעות ביטוח רכב החובה של הרכב. במידה והרכב לא היה מבוטח הנושא ניהיה מעט בעייתי ויש לפנות אל גוף אחר לצורך קבלת פיצויץ כיום יש קרן ממשלתית בשם קרנית שהוקמה כדי לתת פיצוי כספי לאנשים שלא היו מבוטחים בשום דרך. סיוע זה בדרך כלל לידי ביטו בתאונות פגע וברח בהם לנפגע אין ממי לדרוש פיצויים מאחר שאין חברת ביטוח לרכב הפוגע שניתן להשיגה. קרנית הוקמה בשנת 75 על מנת לענות על בעיות בתחומים הללו.

תאונת דרכים בדרך לעבודה
תאונת  דרכים בדרך לעבודה היא מצב מעט מורכב מבחינה ביטוחית כיוון שמדובר בשני סוגי תאונות, תאונת דרכים ותאונת עבודה. בשל עובדה זו נפעים אלו זכאים לפיצוים הן דרך המוסד לביטוח לאומי והן דרך פוליסת הביטוח החובה של הרכב. במידה ובשל הפגיעה הנפגע זכאי לקצבאות כל שהן מביטוח לאומי, אזי שבעת התביעה מול חברת הביטוח יקזז בית המשפט את הסכום מסכום הפיצוי.

כיצד ניתן לתבוע ?
הפיצוי שקובע בית המשפט מורכב מפרמטרים רבים כמו, כאב וסבל, גיל הנפגע, מספר ימי האשפוז וכדומה. כמו כן לנפגעי תאונות דרכים זכאות לקבלת תשלום פיצוי עבור אובדן כושר עבודה בהתאם לרמת ההכנסה שלהם בתקופה שקדמה לעבודה. כמו כן, נפגעי תאונת דרכים זכאים לפיצוי עבור הוצאות רפואיות, משפטיות וכדומה. אופן הגשת התביעה יכול להיות עצמאי או באמצעות עורך דין. מומלץ לשכור עורך דין שיטפל בתביעה כיוון שהניסיון מראה שמחלקת התביעות של חברת הביטוח מתייחסת ברצינות רבה יותר לתביעות כאלו.

לפרטים נוספים על פיצוי על ביטוח לרכב, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים