ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מה נכלל בביטוח דירה

ביטוח דירה כולל למעשה שני סוגי ביטוחים - ביטוח מבנה וביטוח תכולה. בחלק מחוזי השכירות, מחויב השוכר בביטוח הדירה. לעתים, תנאי החוזה בתחום הביטוח גורמים לייקור משמעותי בעלות הכוללת של ההשכרה ולכן יש לבדוק את כדאיותה.

ביטוח מבנה מכסה על נזקים שנגרמו למערכות שונות בבית, כגון: מתקני הסקה, דוודים, מערכות סולריות מתקני טלפון וחשמל השייכים למבנה הדירה, כל החלקים הקבועים במבנה הדירה או שמחוברים אליה חיבור קבוע. ניתן להרחיב את כיסוי הפוליסה גם לערך הקרקע בה ממוקם המבנה. זאת, כתוצאה מ: התלקחות אש, התפוצצות הדירה, ברק, רעם, עשן (כאשר מדובר באירוע חריג ולא נזק הנגרם מעשן הקיים באופן קבוע), פריצה, גניבה, שוד, נפילת כלי טייס, נפילת חפצים ממקום קבוע, רעד על-קולי הנגרם על-ידי כלי טייס. נזקים שנגרמו בזדון וכדומה.


ניתן לרכוש הרחבות לפוליסה הבסיסית, כך שתכסה גם נזקים כלפי צד ג', ביטוח עבור עובדי משק-הבית (לא כתחליף לתשלומים לביטוח לאומי), נזקי צנרת, ביטוח תכשיטים ודברי ערך אחרים כנגד שבר או אבידה, אחזקה ותיקון למכשירי חשמל, תאונות אישיות, ביטוח רכוש כנגד טילים (מכסה את ההפרש בין הפיצוי של מס רכוש לערך המוצרים כחדשים וכן עבור תכשיטים ודברי ערך שאינם מכוסים על-ידי מס רכוש) ועוד.


עבור ביטוח תכולה, רצוי לבצע הערכה על-ידי מעריך מוסמך כדי להימנע מביטוח חסר (פיצוי חלקי בלבד עבור הנזק) או ביטוח יתר (בזבוז בתשלומים עודפים בפוליסה שאינם באים לידי ביטוי בפיצוי). זאת, גם כדי למנוע ויכוחים עם חברת הביטוח וכדי לקבוע מיגון מתאים עבור הדירה. בכל פוליסה מבנה / תכולה קיימים סייגים לחבות החברה (כלומר סייגים למה שהביטוח מכסה) לכן יש לעיין בתנאי הפוליסה ולהתייעץ עם הסוכן או עם הנהלת חשבונות כדי לוודא את התאמת הפוליסה לצורכי המבוטח.

ביטוח תכולה עם פיצוי בשיטת ערך כינון יתר יותר מביטוח בשיטת ערך שיפוי. לכן, יש לבחון את ההפרש ולבדוק את כדאיותו. ישנם שני אופני פיצוי שניתן לקבוע בפוליסת ביטוח תכולה: ערך שיפוי – קבלת ערך הרכוש שנפגע לפי ערכו בעת הנזק. הפיצוי בשיטה זו מיידי; ערך כינון – קבלת ערך מוצר חדש במקום המוצר שנפגע תמורת הצגת קבלה עבור רכישת מוצר חדש. במקרה שהרכוש רק ניזוק, הפיצוי הוא לפי ערך מוצר חדש לגמרי. ניתן להוזיל את דמי הביטוח על-ידי: הגדלת סכום ההשתתפות העצמית; ביטוח מבנה באמצעות משכנתא; הצטרפות לקולקטיב ביטוח (דרך מקום העבודה למשל); אי הכללת נזקים קטנים. שוכר דירה עלול להיות נתבע על-ידי חברת הביטוח אם המשכיר לא קבע את זיקת השוכר לנכס בפוליסה. 

 

לפרטים נוספים על ביטוח דירה,השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים