ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

 מה זה ביטוח חיים?

מה זה ביטוח חיים? - ביטוח חיים מכונה גם לעיתים ביטוח ריסק, או ביטוח שארים. הכוונה לביטוח המעניק כיסוי ביטוחי למקרים של מוות מוקדם, כלומר, למקרה פטירתו של המבוטח לפני הגעתו לגיל הפרישה. הנהנים מביטוח החיים הם למעשה בני משפחתו של הנפטר, על פי רוב, האלמנ/ה והיתומים. משמעות ביטוח החיים הוא כי המבוטח רוכש, למעשה, סכום של כסף שישולם למשפחתו במקרה של מוות מוקדם, ותמורתו, הוא משלם פרמיה קבועה במהלך חייו. הפרמיה בביטוח החיים נקבעת על פי סכום התשלום הקבוע, ובהתאם לאלמנט הסיכון של המבוטח, המורכב מגורמים שונים, כגון, מצבו הבריאותי של המבוטח, גילו, מינו, עיסוקו וכדומה.

למה צריך ביטוח חיים? - תחום ביטוח החיים הוא תחום מבלבל במיוחד וקיימת נטייה לבלבל בין ביטוח חיים לביטוח פנסיוני, ביטוח מנהלים וביטוח המשלב אלמנט חיסכון. חשוב לדעת כי ביטוח חיים עשוי להציל את המשפחה במקרה של אסון חו"ח. ביטוח החיים מכוון להבטיח למשפחה מקור הכנסה לאחר אובדן אחד המפרנסים בבית, או לפחות סכום כסף שיאפשר לה להתמודד בתקופת ההסתגלות הקשה. ביטוח חיים, להבדיל מביטוח פנסיוני, מעניק לשארים סכום כסף חד-פעמי שעליו הוסכם מראש בפוליסת ביטוח החיים. 

חשוב לדעת - בעת ההצטרפות לביטוח החיים נדרש המבוטח לגלות גילוי מלא של פרטים רלוונטיים לפי דרישת חברת הביטוח, לרוב פרטים על מצבו הבריאותי של המבוטח, עיסוקו וכדומה ולעיתים, עשוי אף להידרש לעבור בדיקות רפואיות או להמציא מסמכים ביחס למצבו הבריאותי. לחברת ביטוח החיים עומדת הזכות לסרב לבטח כל אדם שהוא. אי מסירת פרטים נכונים ומלאים לחברת הביטוח, עשויה להביא לשלילת ביטוח החיים לאחר פטירת המבוטח.

לפרטים נוספים על ביטוח חיים, אנא התקשרו אלינו לטלפון 1-599-500-005 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים