ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטחי צד ג' למנוף
 
לקוחות רבים העוסקים בענף ההובלה מצויים לעיתים במצב הדורש מהם היקפי ביטוח צד ג' למנופים הנימצאים ברשותם והממוקמים על גבי משאיות. מקרים אלו עוסקים בלקוחות אשר עיקר פעילותם העיסקית הינה פעילות של הרמת משאות ומיטענים לגבהים גבוהים תוך כדי הרמ ת משקלים עצומים. במקרים שכאלו החשיפה של רכב כזה עליו ממותקן מנוף למקרים של פגיעה ברכוש צד ג' הינה לעיתים חשיפה גדולה מאוד שכן המנוף ו/או הרכוש המעומס /מורם באמצעותו עלולים לפגוע ברכוש הנימצא בסביבה ןאינו שייך למבוטח עצמו (ללקוח עצמו).

כאן נכנסת דילמה מאוד גדולה של הלקוח באם להרחיב את גבולות האחריות של המנוף מגבולות האחריות הסטנדרטיים לגבולות אחריות גבוהים יותר.במקרים כגון אלו מוצא עצמו הלקוח במבחן של סיכון מול סיכוי או במילים אחרות מבחן של היסתברויות.היינו אילו נזקים יכול שיצור המנוף/המפעיל של המנוף בשוגג ובתום לב מחד, כאשר בחינת עלות הביטוח מאידך הינה גורם מאוד משמעותי ללקוח בתימור עבודת המנוף למול לקוחותיו הוא.

מבחן הכדאיות הינו מבחן מאוד מורכב ודורש מהלקוח הכרות קרובה עם עולם הביטוח מחד (זאת יעשה כמעט תמיד בעזרת איש הביטוח שלו/סוכן הביטוח שלו ובעזרת הניסיון המצטבר שלו. לא פעם אנו מוצאים את עצמינו במקרים בהם הגדלת גבולות האחריות עליה ממליצים אנשי המקצוע ללקוח אינה באה לידי ביטוי וזאת משום שהלקוח מנסה לחסוך בעלויות הביטוח ומנגד עלול אותו לקוח לעמוד מולשוקת שבורה במקרים בהם גבולות האחריות לא מספיקים למול נזק מהותי חו"ח שעלול שיתרחש.

זוהי עם כן סוגיה מורכבת הדורשת בחינה נקודתית של הלקוח עם סוכן הביטוח שלו בבחינת סיכונים סיכויים והסתברויות לנזקים אשר עלולים להתרחש במסגרת פעילותו השוטפת והשיגרתית של הלקוח. צרו עוד היום קשר עם ישראביט מבית געש סוכנות ל-ביטוח רכב בע"מ ובקשו הצעת מחיר על המנוף שברשותכם. מומחי הביטוח שלנו ישמחו לעזור לכם ולהתאים לכם את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר והמשתלמת ביותר.

לפרטים נוספים על ביטוח מנוף, אנא השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית. 

 

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים