ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מהו ביטוח מקיף ומדוע חשוב לעשותו?

סוגי ביטוח רכב
שוק ביטוח הרכב בישראל מציע לנהגים מספר סוגים של ביטוח. סוג הביטוח הראשון, שכשמו כן הוא, הוא ביטוח החובה. ביטוח מסוג זה מכסה נזקים בגוף ובנפש של המעורבים ולא ניתן לחדש את רישיון הרכב בלעדיו. סוג הביטוח השני הוא ביטוח צד ג', ביטוח מסוג זה מכסה נזקי רכוש של המעורבים, אך לא את הנזק שנגרם לרכוש הפוגע. סוג הביטוח השלישי, שהוא גם הרחב ביותר ובהכרח היקר ביותר, הוא הביטוח המקיף. בשונה מסוגי הביטוח האחרים שבהם קיים כיסוי ביטוחי מוגדר וסופי, הביטוח המקיף הוא ביטוח פתוח הנתון לשיקולי המבוטח אשר מחליט מה הוא רוצה לבטח בכלי הרכב שלו. 

למי מתאים ביטוח מקיף?
הביטוח המקיף מקנה למבוטח, במקרה של תאונה שיש בה נזק של רכושו, החזר של הוצאותיו להחזרת מצב הרכב לקדמותו. אך המצב אינו כל כך פשוט. בדרך כלל הפוליסה קובעת מה תהיה השתתפותו העצמית בנזק, ובאופן פרדוקסאלי, ככל שהרכב ישן יותר וערכו הכספי נמוך יותר, כך ההשתתפות העצמית של המבוטח גבוהה יותר. זה נובע מהעובדה שבאופן סטטיסטי הסיכוי של רכב ישן להיות מעורב בתאונה הוא גדול יותר. לכן לא מומלץ לבטח רכב ישן בביטוח מקיף. גם רכב שמחיר חלקי החילוף שלו יקרים או קשים להשגה לא כדאי לבטח בביטוח מקיף, כי הביטוח בעצם יכסה חלק קטן מהנזק. 

מה מכסה הביטוח המקיף?
הביטוח המקיף, כמו ביטוח צד ג', מכסה את נזקי הרכוש של צד ג' המעורבים בתאונה. בשונה ממנו, הביטוח המקיף מכסה נזקי רכוש גם של הנהג הפוגע. הפוליסה הבסיסית מכסה נזקים לגוף הרכב ולמערכותיו אשר נפגעו בעקבות תאונה, אך לא נזקים הנובעים משימוש שוטף ובלאי. ניתן להוסיף לפוליסה הבסיסית סעיפים נוספים, כמובן בתוספת תשלום. ניתן להוסיף ביטוח למערכת השמע, ביטוח חילוץ וגרירה, קבלת רכב חלופי במקרה של תאונה, הגנה משפטית במקרה של תביעה וכאשר ברכב מותקנות מערכות ייחודיות, כמו GPS, מערכת וידיאו, ריפוד מיוחד או כל "שיגעון" אחר של הנהג, ניתן לבטחם גם כן, הכול לפי דרישת המבוטח ובתשלום נוסף.

איך בוחרים ביטוח מקיף?
יש מספר חברות המבטחות כלי רכב. כל אחת מהן תשמח להציע פוליסה לביטוח מקיף. כולן מציעות את אותם סעיפי כיסוי כפוליסה בסיסית. המחיר שהן מציעות הוא לא תמיד זהה. כידוע, ביטוח מסתמך על נתונים סטטיסטיים ויש חברות שמוכנות להסתכן יותר מאחרות ולהציע את הביטוח במחיר נמוך יותר. כדאי להשוות בין המחירים שמציעות החברות לכיסוי של סעיפים דומים. כדאי לבחור בחברה בעלת מוניטין ויציבות כלכלית, כדי שבמקרה של תביעה יהיה מי שישלם. יש לבחור סוכן הידוע כמי שמסייע למבוטח ולא לחברת הביטוח.

לפרטים נוספים על מהו ביטוח מקיף?, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מיד

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים