ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

טיפים לחסכון

ביטוחי רכב בישראל נחלקים לביטוחי חובה ורשות. את ביטוח החובה צריך לרכוש כל נהג על פי חוק והוא מכסה נזקי גף שונים. ביטוחי הרשות מגיעים כהרחבות ומבטחים נזקי רכוש ופגיעות בצד שלישי. בזמן רכישת הביטוחים הללו יש לשים לב למשתנים שונים שיכולים להשפיע על המחיר ולעזור בחסכון. בעזרת סקר שוק מקיף ובדיקת הפוליסות השונות ניתן להשוות מחירים ולקבל הצעות שונות מחברות הביטוח הרבות שמציעות את שירותיהן. פערי המחירים בביטוח החובה כמעט ולא קיימים אך בביטוחי הרשות ישנם לעיתים הבדלים במחיר שנובעים מאופן החישוב השונה של רמת הסיכון לתאונה שמבצעת כל חברה ולכן שווה לבחון מספר הצעות טרם ההחלטה על רכישת הביטוח.

חוסכים בביטוח רכב
ישנן מספר אפשרויות פעולה שיאפשרו חסכון משמעותי במחיר ביטוח הרכב. שירותי החברות באינטרנט מציעים רכישת ביטוח ללא סוכן ובאמצעות מילוי טופס אינטרנטי מה שמוזיל עלויות תפעול לחברה וכך מוזיל את מחיר ביטוחי הרשות באופן משמעותי. גם הפרמטרים של הנהג המבוטח ופרטיו יכולים לעמוד לזכותכם שכן חברות רבות מציעות הנחות עבור נהגים שבאופן סטטיסטי לא מעורבים בתאונות ולא סוחבים עבר של עבירות תנועה ותביעות ביטוח קודמות. נוסף על כך יש לשים לב לסעיפים שכוללת הפוליסה. לעיתים ניתן לוותר או לשנות כמה מהם במטרה להוזיל את המחיר כמו למשל ביטול או הגדלה של השתתפות עצמית, ביטוח תכולת רכב ועוד. יש לבחון את הרלוונטיות של הסעיפים עבור המבטח ולהחליט אם ברצונו לחסוך בהם. גם פרם הקשורים ברכב עצמו ועמידה שלו בסטנדרט בטיחות שכולל אמצעי מיגון שונים יוזיל את מחיר הביטוח בעיקר בביטוח המקיף לרכב.

לפני שרוכשים ביטוח רכב
עוד טרם הרכישה עצמה יש צורך בידיעת מספר דברים חשובים: לא כדאי לרמות את חברת הביטוח ולמסור פרטים כוזבים בכדי לזכות בהנחות שכן מעבר לעבירה פלילית הדבר יגרום לכך שלא ישולם סכום הפיצויים על ידי החברה. עוד חשוב לא להתעצל ולהשוות בין ההצעות השונות בשוק וכן להבין את הסעיפים הרלוונטיים עבורכם ולהתאים אותם לצרכי המבוטח.

לפרטים נוספים על טיפים לחיסכון, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים